Укр
Рус

Код товару: AR_3024126
Регульована колірна температура (від теплого до холодного білого), підтримка затемнення, а також керування через мобільний застосунок або голосові помічники (Google Assistant, Amazon Alexa) забезпечують зручність та гнучкість у використанні. Підключення здійснюється через Wi-Fi або Bluetooth, а сумісність з платформами Tuya, EMOS GoSmart та Smart Life дозволяє легко інтегрувати пристрій в систему розумного будинку.
Світильник чудово підійде для вітальні, спальні, дитячої кімнати, ігрової зони або домашнього офісу — скрізь, де потрібно створити стильне та настроюване освітлення.
Характеристики:
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, RGB |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 1.9 Вт |
| Світловий потік | 100 Лм |
| Колірна температура | 2700 - 6500 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | є |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 286 г |
| Вологозахист | ні |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 850 мм |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 072 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00