Укр
Рус

Код товару: AR_3024091
світлодіодна (LED) панель, Тип світильника - настінний, стельовий, Призначення - внутрішне освітлення, Форма - лінійний, тип монтажу - накладний, Потужність - 4 Вт, 320 Лм, 6400 К, 220 - 240 В, Smart-керування - немає, білий
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 4 Вт |
| Світловий потік | 320 Лм |
| Колірна температура | 6400 К |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 303 х 23 х 35 мм |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
280 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00