Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW - фото 1
Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW - фото 2
Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW - фото 3
Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW - фото 4
Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW - фото 5
Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW - фото 6
Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW - фото 7
Світильник Brille консольний на стовп LED IP65 HL-605/80W CW
Код товару: BR_1320605
Про товар
Даний світильник встановлюють на залізобетонних або сталевих опорах.
Діаметр сполучної труби становить 70 мм.
Потужність світильника становить 80 Вт, а розрахований він для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В.
Світильник має широкий кут розсіювання світла – 120°.
– тривалий термін служби в порівнянні з традиційними джерелами світла (до 50 000 годин);
корпус світильника практично не нагрівається;
випромінює яскраве світло без відблисків і мерехтінь;
монтаж і обслуговування світильника не вимагає ніяких спеціальних інструментів;
має високий ступінь захисту від пилу і вологи IP65.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Монтаж
Накладні
Стиль
Модерн
Живлення
Від мережі
Ступінь захисту
IP65
Кількість джерел світла
2 шт
Потужність лампи
80 Вт