Укр
Рус

Код товару: AR_3024061
Світильник світлодіодний OMEGA-24 – стельовий світильник з потужним світловим потоком понад 2000 лм. Опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік і виключає ефект засліплення. Світильник призначений для місцевого освітлення службових, підсобних приміщень комерційного та промислово-складського призначення, а також в житлово-побутовій сфері. Доцільно також встановлювати його на сходах, переходах та ін. Значною перевагою OMEGA-24 є простий монтаж та демонтаж - світильник легким поступовим рухом надівається або знімається з конектору. Світильник не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Корпус виготовлений з пластику білого кольору. В ньому закріплена SMD-матриця. З тильного боку корпусу є витична частина з контактами (конектор). Живлення LED матриці забезпечує вбудований драйвер. Напруга подається на світильник через конектор за допомогою дроту живлення. Конектор містить монтажні отвори для закріплення на опорній поверхні (стеля або стіна).
Технічні характеристики:
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 2160 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,37 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 0.15 м |
| Клас захисту IP | IP40 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -10°С - +35°С |
| Розміри | ø 180 x 40 мм |
| Термін служби | 25 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
446 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00