Світильник стельовий LED Brille 32-185 LED-168/20W NW WH врізний - фото 1
Світильник стельовий LED Brille 32-185 LED-168/20W NW WH врізний - фото 2
Світильник стельовий LED Brille 32-185 LED-168/20W NW WH врізний - фото 3
Світильник стельовий LED Brille 32-185 LED-168/20W NW WH врізний
Код товару: BR_1327490
Про товар
Світильник виготовлений з металу і скла, розсіювач світла трохи висунутий за рамки круглого корпусу світильника, обладнаний поворотним механізмом. Одним легким рухом руки, ви зможете змінити кут розсіювання світла, а з ним і площу освітлення. Джерелом світла служить один світлодіод типу COB, що випромінює рівне нейтральне біле світло зі світловим потоком 85 – 90 лм. Потужність світильника становить 20 Вт, а кут розсіювання світла – 70°.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Форма
Кругла
Монтаж
Вбудовані
Тип ламп
LED-модуль
Кількість ламп
1 шт
Потужність
20 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
1800 ЛМ
Температура світіння
Врезной размер
150 мм