Світильник стельовий Brille LED врізний LED-176/10W COB WW 32-227 - фото 1
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-176/10W COB WW 32-227 - фото 2
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-176/10W COB WW 32-227 - фото 3
Світильник стельовий Brille LED врізний LED-176/10W COB WW 32-227
Код товару: BR_1324053
Про товар
Круглий врізний точковий світильник від Brille LED-176/10W COB WW спеціально призначений для освітлення офісних приміщень, торгових і виставкових центрів, музеїв, холів готелів, шкіл, медичних установ тощо. Гарний даний світильник тим, що світлодіод, який є джерелом світла, споживає невелику кількість електроенергії, а видає потужний світловий потік. Він перевищує за яскравістю світловий потік лампочок розжарювання і люмінесцентних. Світильник працює на одному світлодіоді типу COB, який має велику щільність випромінювання – випромінює більше світла з меншої площі самого світильника. Потужність світильника становить 10 Вт, випромінює він рівномірне тепле біле світло зі світловим потоком 70-75 лм. Кут розсіювання світла дорівнює 90°. Корпус світильника металевий, пофарбований у білий колір, розсіювач світла скляний, прозорий. Освітлювальний прилад круглої форми, виконаний в стилі hi-tech. Термін його служби складає 35 000 годин. Світильник може працювати без перебоїв при будь-яких температурах навколишнього середовища і при частому включенні/виключенні.
Вбудовані
Тип ламп
LED-модуль
Потужність
10 Вт
Напруга
220 В
Світловий потік
750 ЛМ
Температура світіння
2700 - 3500 К
Врезной размер
105 мм