Світильник стельовий Brille LED-26/15W WW WH врізний (L59-004) - фото 1
Світильник стельовий Brille LED-26/15W WW WH врізний (L59-004) - фото 2
Світильник стельовий Brille LED-26/15W WW WH врізний (L59-004) - фото 3
Світильник стельовий Brille LED-26/15W WW WH врізний (L59-004)
Код товару: BR_1319985
Про товар
Точковий світильник Downlight зазвичай використовується в офісах, на виставках або в музеях. Він круглої форми, білий. Лаконічний дизайн витриманий в стилі хай-тек. Світильник видає світіння теплого білого кольору. Світловий потік становить 1650лм. Працює точковий світильник за допомогою одного світлодіода потужністю 15 Вт. У комплект входить джерело живлення. Світлодіоди споживають мало електроенергії і є більш стійкими і довговічними в порівнянні з іншими джерелами світла. Купуючи LED-освітлення, ви не переплачуєте, а економите. Крім того, світлодіоди перевершують інші типи джерел світла по міцності, вони майже нечутливі до ударів і вібрацій. Світлодіоди не містять ртуті або фосфору, а також інших небезпечних для природи і здоров'я людини речовин. Вони не галасують і не мерехтять під час роботи.
Потужність
15 Вт
Напруга
220 В
Світловий потік
1275 ЛМ
Температура світіння
2700 - 3500 К
Врезной размер
135 мм