Світильник стельовий Brille врізний DL-11W/150W WH 166225 - фото 1
Світильник стельовий Brille врізний DL-11W/150W WH 166225 - фото 2
Світильник стельовий Brille врізний DL-11W/150W WH 166225 - фото 3
Світильник стельовий Brille врізний DL-11W/150W WH 166225
Код товару: BR_1322216
Про товар
Дана модель точкового світильника DL-11W/150W WH призначена для освітлення окремих ділянок приміщення. Вона виконана повністю з металу. Працює дана модель від напруги 220 В, а для її підключення вам не знадобиться трансформатор. Джерелом світла в даній модель світильника є одна металогалогенна лампа, з цоколем RX7s (в комплект не входить). Вона дуже яскрава і довговічна. Її можна монтувати в стелю типу армстронг, грильято і рейкові стелі. В основному їх застосовують в стельових гіпсокартонних конструкціях. В незалежності від того, в якому стилі виконано приміщення, світильник буде добре в ньому виглядати. За рахунок чого його дизайн можна назвати універсальним.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Стиль
Хай-тек
Монтаж
Вбудовані
Кількість ламп
1 шт
Вид цоколя
Rx7s
Потужність
150 Вт
Напруга
220 В
Врезной размер
200 мм