Світильник стельовий Brille 33-151 LED-37R/15W NW врізний світлодіодний - фото 1
Світильник стельовий Brille 33-151 LED-37R/15W NW врізний світлодіодний - фото 2
Світильник стельовий Brille 33-151 LED-37R/15W NW врізний світлодіодний - фото 3
Світильник стельовий Brille 33-151 LED-37R/15W NW врізний світлодіодний
Код товару: BR_1335091
Про товар
Світильник стельовий врізний світлодіодний LED-37R/15W NW оснащений пересувними кліпсами для зручного монтажу – підходить для установки в отвори з врізним діаметром 30 – 135 мм. Призначений для монтажу в гіпсокартонні конструкції, натяжні полотна різних типів, меблі, вітрини тощо. Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі, він може встановлюватися в будь-яких місцях, недоступних для освітлювальних приладів інших конструкцій. З його допомогою можна підсвітити сходинки, гардеробні, книжкові полиці.
Дана модель виконана в сучасному стилі, має універсальний дизайн, може вписатися в більшість інтер'єрних рішень. Потужність складає 15 Вт, колір світіння – нейтральний білий. Джерелом світла виступають світлодіоди – сучасні, економічні та безпечні. Вони не перегріваються, можуть працювати до 50000 годин, не вимагають утилізації. Отримати більше інформації ви можете, подивившись наше відео.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Монтаж
Накладні
Тип ламп
LED-модуль
Кількість ламп
1 шт
Потужність
15 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
Температура світіння
Врезной размер
135 мм