Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/3-1 PINK 167025 - фото 1
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/3-1 PINK 167025 - фото 2
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/3-1 PINK 167025 - фото 3
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/3-1 PINK 167025
Код товару: BR_1334049
Про товар
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Стиль
Хай-тек
Форма
Конусна
Монтаж
Вбудовані
Кількість ламп
1 шт
Вид цоколя
G6
Потужність
20 Вт
Напруга
220 В
Врезной размер
55 мм