Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/5-1 WHITE 167017 - фото 1
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/5-1 WHITE 167017 - фото 2
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/5-1 WHITE 167017 - фото 3
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/5-1 WHITE 167017
Код товару: BR_1334066
Потужність
20 Вт
Напруга
220 В
Врезной размер
55 мм