Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/8-1 BLUE 167030 - фото 1
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/8-1 BLUE 167030 - фото 2
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/8-1 BLUE 167030 - фото 3
Світильник точковий Brille декоративний HDL-G55/8-1 BLUE 167030
Код товару: BR_1334083
Потужність
20 Вт
Напруга
220 В
Врезной размер
55 мм