Світильник точковий Brille LED-481/18W CW світлодіодний (L121-100) - фото 1
Світильник точковий Brille LED-481/18W CW світлодіодний (L121-100) - фото 2
Світильник точковий Brille LED-481/18W CW світлодіодний (L121-100) - фото 3
Світильник точковий Brille LED-481/18W CW світлодіодний (L121-100) - фото 4
Світильник точковий Brille LED-481/18W CW світлодіодний (L121-100)
Код товару: BR_1326464
Про товар
Накладний світильник LED-481/18W CW можна монтувати на звичайну стелю і на підвісну. Особливості конструкції дозволяють встановлювати його на стіну, що істотно розширює сфери використання такого роду світильників. Світильник працює за допомогою діодів поверхневого монтажу, що випромінюють рівне холодне біле світло зі світловим потоком 80-85 лм/Вт під кутом 120°. Рівномірність розсіювання світла і відсутність мерехтіння сприяють тому, що led світильник встановлюють в освітніх установах, офісах, лікарнях та інших приміщеннях, в яких важливо забезпечити максимально комфортні умови для тривалого перебування людей. Потужність світильника становить 18 Вт, розрахований він для роботи в мережі 220 В. Драйвер входить в комплект. Корпус виготовлений з металу і пластику, виконаний в круглій формі, пофарбований у білий колір. Накладний світлодіодний світильник має тривалий термін служби, а значить, про заміну лампочок ви можете зовсім забути. Отримати більше інформації ви можете, подивившись наше відео.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Форма
Кругла
Монтаж
Накладні
Тип ламп
LED-модуль
Кількість ламп
1 шт
Потужність
18 Вт
Напруга
175 - 265 В