Світильник точковий Brille 33-145 LED-36R/15W NW врізний - фото 1
Світильник точковий Brille 33-145 LED-36R/15W NW врізний - фото 2
Світильник точковий Brille 33-145 LED-36R/15W NW врізний - фото 3
Світильник точковий Brille 33-145 LED-36R/15W NW врізний
Код товару: BR_1335085
Про товар
Світильник точковий врізний LED-36R/15W NW оснащений пересувними кліпсами для зручного монтажу – підходить для установки в отвори з врізним діаметром 30 – 135 мм. Призначений для монтажу в гіпсокартонні конструкції, натяжні полотна різних типів, меблі, вітрини тощо. Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі, він може встановлюватися в будь-яких місцях, недоступних для освітлювальних приладів інших конструкцій. З його допомогою можна підсвітити сходинки, гардеробні, книжкові полиці.
Дана модель виконана в сучасному стилі, має універсальний зовнішній дизайн, який може вписатися в більшість інтер'єрних рішень. Потужність складає 15 Вт, колір світіння – нейтральний білий. Джерелом світла виступають світлодіоди – сучасні, економічні та безпечні. Вони не перегріваються, можуть працювати до 50000 годин, не вимагають утилізації. Отримати більше інформації ви можете, подивившись наше відео.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Форма
Кругла
Монтаж
Вбудовані
Тип ламп
LED-модуль
Кількість ламп
1 шт
Потужність
15 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
Температура світіння
Врезной размер
135 мм