Укр
Рус

Код товару: AR_3024054
Круглий світлодіодний врізний світильник Vestum 1-VS-5306 потужністю 12 Вт дає 960 Лм світла. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, світильник дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Панель встановлюється на скобу, яка йде в комплекті. Завдяки конструкції, панель має низький рівень відблисків згідно стандарту UGR19. Світильник має вологозахист IP20 і рекомендується до установки в приміщенні. IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги, 175-265 В, і запобігає пульсації. Драйвер ізольований, в разі поломки його легко замінити. У світильнику використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги LED панелей Vestum:
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 960 Лм |
| Колірна температура | 6000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Україна |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 180° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 170 x 28 мм |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
294 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00