Укр
Рус

Код товару: AR_3024028
Трековий світильник VIDEX 20W 4100K - це освітлювальний пристрій, що відрізняється своєю універсальністю. Ідеальне рішення для акцентованого освітлення та незамінний атрибут сучасного інтер'єру та торгових площ. Завдяки трековим світильникам можна вигідно підкреслити певні деталі будь-якої композиції. Завдяки корпусу, що обертається на 360°, він є незамінним при оформленні різних виставок, торгових приміщень, зон квартир і офісів. Можливе кріплення LED трекового світильника на монтажну рейку, по якій він може переміщатися в різні боки. Його розміри становлять лише 66x156x170мм.
Простота та надійність конструкції світильника, а також його основні технічні особливості, що дозволяють змінювати кут напряму світлового потоку. Світильник має світловіддачу – 80лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1600 лм. Джерелом світла є світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання.
Особливістю трекових світильників VIDEX є високий показник індексу кольору. Максимально чітке відображення природних кольорів предметів, що висвітлюються даним світильниками. Колірна температура – 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла – 36°.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100000). Ресурс роботи – 30 000 годин. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу під час перепадів напруги. Робочий діапазон напруги 100-265В.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | трековий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | циліндрична |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Колірна температура | 4100 K |
| Живлення | 100 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,46 кг, 475 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 36° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 66 х 156 х 170мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
845 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00