Укр
Рус

Код товару: AR_3024099
LED світильник безрамковий круглий VIDEX 24W 4100K
Світильник, що вбудовується VIDEX - є джерелом якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом із скобами кріплення. Готові до встановлення прямо із упаковки. До комплекту додається клемна колодка. Його розміри становлять лише 172x20мм. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника.
Світильник має світловіддачу – 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2160 лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура – 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 160 °, що дозволяє якісно висвітлити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та вимкнень (100000). Ресурс роботи – 35 000 годин. При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу під час перепадів напруги. Робоча напруга 85-265В.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 2160 Лм |
| Колірна температура | 4100 K |
| Живлення | 85 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.28 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 175x20 мм |
| Термін служби | 35 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
568 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00