Укр
Рус

Код товару: AR_3024095
LED Світильник круглий накладний VIDEX 24W 5000K
Світильник накладний VIDEX є джерелом якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн та відтворює приємне рівномірне світло. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю. Ці світильники мають тонкі рамки, що вигідно відрізняють їх від інших аналогів. Його розміри становлять лише 264x29мм. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу – 80лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1920 лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура – 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120 °, що дозволяє якісно висвітлити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та вимкнень (100000). Ресурс роботи – 30 000 годин. При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу під час перепадів напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1920 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | 185 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +30°С |
| Розміри | 264x29мм. |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
581 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00