Укр
Рус

Код товару: AR_3024129
світлодіодна (LED) лампа, Тип світильника - стельовий, Призначення - внутрішне освітлення, Форма - декоративна, тип монтажу - накладний, Потужність - 6 х 30 Вт, 220 - 240 В, GX53, Smart-керування - немає, білий
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | декоративна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 6 х 30 Вт |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Цоколь лампи | GX53 |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 90° |
| Лампа в комплекті | ні |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 85 х 70 x 6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 782 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00