Укр
Рус

Код товару: AR_3024048
LED світильник вбудований з декоративним підсвічуванням VIDEX DL4R 18W+6W 5000K+2700K – є джерелом якіснішого освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді разом із скобами кріплення. Готові до встановлення прямо із упаковки. Після встановлення не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу -90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1620 лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника немає мерехтіння, знижуючи навантаження на зір. Колірна температура – 5000К (максимально наближений до денного світла) + підсвічування 2700K (теплий білий). Кут розсіювання світла – 120°, що дозволяє якісно висвітлити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та вимкнень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією – 2 роки. При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
При підключенні до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1620 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.328 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 225 x 29 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
533 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00