Укр
Рус



Код товару: AR_3006123
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1156, AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1700, 1851, 2066, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 360 Вт, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing), рівень шуму - 27 dB, роз'єми живлення - 8-pin, чорний
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1155, 1150, 2066, 1152, 1156, 1851, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 360 Вт |
| Тип підшипників | керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing) |
| Рівень шуму | 27 dB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 71.88 CFM |
| Роз'єми живлення | 8-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 x 120 x 26 мм |
| Розміри радіаторів | 274 x 120 x 27 мм |
| Тиск | 2.08 мм H2O |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 076 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00