Укр
Рус










Код товару: AR_3006145
Телевізор Vinga S32HD25B – це LED телевізор з діагоналлю 32 дюйми і роздільною здатністю 1366 x 768. Ця модель за прийнятну вартість пропонує користувачам безліч корисних функцій.
Телевізор з функціями мультимедіа центру
Vinga S32HD25B має вбудовану функцію Smart TV та Wi-Fi. Це дозволяє користувачам дивитися онлайн улюблені шоу та фільми, підписатися на відеосервіси з унікальним контентом (Megogo, Oll.tv, Divan.tv, Netflix), сидіти в соціальних мережах, дізнаватися прогноз погоди та спілкуватися по скайпу, під’єднавши вебкамеру.
Чітке та насичене зображення
Завдяки Direct LED підсвічуванню та частоті розгортки панелі в 60 Гц, зображення в цій моделі виразне, яскраве та рівномірне.
Розширені можливості ОС Android 11
Vinga S32HD25B працює на операційній системі Android 11, що надає такі можливості:
обмінюйтесь файлами між ґаджетами, які працюють на Android;
завантажуйте офіційні додатки, книги, фільми, музику в Google Play;
грайте в останні версії популярних ігор, що адаптовані під Android TV.
Лаконічний та компактний
Vinga S32HD25B має чорний корпус, що ідеально впишеться в приміщення з будь-яким дизайном. Крім того, вага телевізора без підставки – всього 3,6 кг. Ви без проблем зможете поставити його на тумбу або почепити на стіну, скориставшись кріпленням VESA.
Переваги LED технології
Завдяки LED технології підсвічування модель Vinga S32HD25B має контрастне та чітке зображення, а також може похизуватися тонким корпусом і на 40 % меншим споживанням електроенергії, ніж LCD телевізори.
Більше портів та роз’ємів – більше функцій
Телевізор з десятками каналів легко перетворюється в мультимедійний центр, якщо до нього під’єднати ігрову консоль. Це легко зробити, адже в Vinga S32HD25B є 3 HDMI порти та 2 USB-порти.
Економний та доступний
Обравши цю модель, ви заощаджуєте тричі:
ви придбаєте телевізор за ціну, що більше ніж доступна для такого переліку функцій та характеристик;
вам не потрібно купувати додатково тюнер, адже ця модель підтримує цифрове (DVB-T2) та супутникове (DVB-S2) мовлення;
цей телевізор економний в енергоспоживанні.
Телевізор Vinga S32HD25B показує чітке і насичене зображення на екрані з діагоналлю 32 дюйми. Робота на базі Android і наявність функції Smart TV розширюють можливості моделі. Крім того, він ще й вигідний, якщо ви хочете зекономити. І справа не тільки в прийнятній ціні, але і в показниках енергоспоживання. Всім покупцям телевізора надається гарантія на 12 місяців.
| Тип телевізора | Smart TV, з Wi-Fi |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2 |
| Інтерфейси підключення | Composite In (AV), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x цифровий аудіовихід, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, COAX Out |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | Android 11 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| CPU | 4 Core A55 |
| DDR | 1G, 1GB |
| Flash Memory | 8GB |
| GPU | G31MP2 |
| VESA | VESA (100х100мм), VESA (200х100мм) |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| Контрастність | 3000:1 |
| Потужність динаміків | 2 х 7 (14 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | G31MP2 |
| Розміри без підставки | 716 x 423 x 81 мм |
| Розміри з підставкою | 716 x 471 x 191 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL, SECAM, NTSC |
| Також | Smart TV |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8.5mc |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 647 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00