Укр
Рус

Код товару: AR_3024641
Надійний і зручний в експлуатації вакуумний термос Highlander Duro Flask виготовлений із харчової сталі. Завдяки великому об'єму та якісній ізоляції, термос забезпечить гарячими напоями впродовж усього дня. Кнопковий клапан термоса простий і зручний у використанні, а об'ємна кришка слугує чашкою для напоїв. Термос призначений як для гарячих, так і для холодних напоїв.
Технічні характеристики:
Температурні характеристики, за температури води +95 °C і температури довкілля +20 °C (збереження тепла):
Особливості конструкції:
| Вид термоса | для напоїв |
| Об'єм | 1 л |
| Матеріал колби | нержавіюча сталь |
| Тип поставки | один предмет |
| Дизайн | жіночий, чоловічий |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.57 кг |
| Діаметр горловини | 50 мм |
| Збереження тепла | 24 год |
| Комплектація | корок з можливістю щілинного типу наливу, кришка |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | ні |
| Рекомендація щодо миття та чищення | використовувати мильну воду та губку |
| Розміри | 325 х 85 х 85 мм |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | класична |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
761 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00