Укр
Рус

Код товару: AR_3024588
Вакуумний термос виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі.
| Вид термоса | для напоїв |
| Об'єм | 0.5 л |
| Матеріал колби | нержавіюча сталь |
| Тип поставки | один предмет |
| Дизайн | жіночий, чоловічий |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Діаметр горловини | 70 мм |
| Збереження тепла | 8 год (при температурі навколишнього середовища 20°С) |
| Збереження холоду | 12 год (при температурі навколишнього середовища 20°С) |
| Комплектація | кришка |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | пластик |
| Можна мити в посудомийній машині | ні |
| Розміри | 260 x 75 мм |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | вузька |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
867 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00