Укр
Рус

Код товару: AR_3024670
для напоїв, Об'єм - 1 л, матеріал корпуса - нержавіюча сталь, пластик, силікон, матеріал колби - нержавіюча сталь, вага - 0.617 кг
| Вид термоса | для напоїв |
| Об'єм | 1 л |
| Матеріал колби | нержавіюча сталь |
| Тип поставки | один предмет |
| Дизайн | жіночий, чоловічий |
| Колір | оливковий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.617 кг |
| Діаметр горловини | 75 мм |
| Збереження тепла | до 24 годин |
| Збереження холоду | до 24 годин |
| Комплектація | кришка - напувалка |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь, пластик, силікон |
| Можна мити в посудомийній машині | ні |
| Рекомендація щодо миття та чищення | використовувати мильну воду та губку |
| Розміри | Ø 7.5 / 8.3 х 33 см |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | класична |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
827 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00