Укр
Рус

Код товару: AR_3024616
Tramp Soft Touch - термос для напоїв серії Soft Touch з новим захисним анти-ковзаючим гумовим покриттям.
Гумове напилення не дає термосу вислизнути з рук і забезпечує додатковий захист від холоду.
Довго утримує температуру як гарячих так і холодних напоїв. Новий яскравий дизайн і форма.
Особливості:
Температурні характеристики:
Характеристики:
| Вид термоса | для напоїв |
| Об'єм | 0.75 л |
| Матеріал колби | нержавіюча сталь |
| Тип поставки | один предмет |
| Дизайн | чоловічий |
| Колір | хакі |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.456 кг |
| Діаметр горловини | 90 мм |
| Збереження тепла | 24 год (при температурі навколишнього середовища 20°С) |
| Збереження холоду | до 24 год |
| Комплектація | корок з можливістю щілинного типу наливу |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь, гума |
| Розміри | 250 x 90 мм |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | широка |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 085 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00