Укр
Рус





Код товару: DW_2740878
PM5900 — тестер чергування фаз із функцією визначення напрямку обертання, виробництва компанії PROTESTER.
Особливості
| Максимальна напруга: | 400 В |
| Номінальна напруга визначення напрямку обертання: | 1 В до 400 В |
| Номінальна напруга визначення фази: | 120 В до 400 В |
| Струм тестування: | не більш ніж 3,5 мА/ фаза |
| Діапазон частот: | 2 Гц до 400 Гц |
| Клас захисту: | IP40 |
| Тип живлення: | ААА |
| Розміри: | 125x66x30 мм |
| Вага: | 0.09 кг |
Тестер 1 шт.
Комплект вимірювальних дротів 1 шт.
Батарейки 1,5 В, тип ААА 3 шт.
Кейс (м'який) 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 847 ₴
-20%2 278 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00