Укр
Рус










Код товару: DW_2740875
Безконтактний тестер напруги WINTACT WT3010 застосовується для швидкої перевірки наявності або браку напруги змінного струму в мережі та приладах від 12 до 1000 В. Тестер напруги стане в пригоді як професійним електрикам, так і людям, які самостійно виконують ремонтні роботи вдома.
Безконтактний детектор напруги використовує три рівні сигналу (середній, низький і високий), має функцію автоматичного вимкнення й вимикається після 3 хвилин бездіяльності.
Міцний корпус з ударостійкого пластику приладу гарантує його надійність і довговічність. Завдяки мініатюрним розмірам і малій вазі, детектор напруги зручний під час роботи у важкодоступних і вузьких місцях, а також обладнаний ліхтариком для роботи в погано освітлених приміщеннях.
Вбудований ліхтарик додає зручності та підвищує безпеку роботи в умовах недостатнього освітлення. Живлення тестера виконується від 2 батарей, поширеного типу ААА.
| Діапазон напруги АС: | 12 до 1000В |
| Частота: | 50 / 60Гц |
| NCV чутливість: | автоматичне визначення рівня сигналу (високий, низький, середній) |
| Індикатор NCV чутливості: | генерація трьох типів світлових і звукових сигналів для різних рівнів |
| Індикатор низького заряду батареї: | є |
| Автовимкнення: | є |
| Тип сповіщення: | звуковий і світловий сигнал |
| Ліхтарик: | є (LED-лампа білого кольору) |
| Живлення: | 2 Х 1,5 В типорозміру ААА |
| Габарити: | 167,45 Х 26,3 Х 21 мм |
| Вага: | 47,4 г |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
726 ₴
-20%581 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00