Укр
Рус

Код товару: AR_3015140
TP-LINK Deco E4 — AC1200 домашня Mesh Wi-Fi система.
Позбудьтеся «мертвих» зон
Deco максимально просто забезпечує потужний Wi-Fi в кожній точці вашого будинку. Використовуйте швидке та стабільне з'єднання на площі до 260 кв. м (2 пристрої). Завдяки дротовому й бездротовому під'єднанню пристрої Deco працюють як єдине ціле для забезпечення максимально швидкісного й безперервного Wi-Fi. Потрібно більше покриття мережі? Просто додайте ще один модуль Deco (купується окремо).
Безшовний роумінг з одним ім'ям мережі
Пристрої Deco разом утворюють єдину Wi-Fi мережу. Ваш смартфон або планшет автоматично під'єднуватиметься до Deco на найбільшій швидкості в будь-якій точці вашого будинку, забезпечуючи безперервне з'єднання.
Жодної буферизації
Завдяки швидкісному Wi-Fi стандарту 802.11ac Deco здатний забезпечити безперервне з'єднання до 100 пристроїв.
«2» в «1»: роутер, точка доступу та підсилювач Wi-Fi сигналу
Багатофункціональний Deco M4 може працювати як роутер, точка доступу або підсилювач Wi-Fi сигналу одночасно. Просто виберіть відповідний режим і відчуйте максимальну гнучкість під час використання мережі!
Батьківський контроль
Інтуїтивна функція батьківського контролю дасть нагоду стежити за активністю ваших дітей в інтернеті.
Ідеальна сумісність усіх пристроїв Deco
Deco M4 утворює з усіма моделями Deco єдину Mesh мережу. Якщо необхідно — просто додайте в мережу більше модулів для збільшення покриття.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | ac (до 1.7 Гбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с, WAN 10/100 Мбит/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3x, IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac |
| Вага | 430 г |
| Висота | 191 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Додаткові можливості | DHCP, PPTP, L2TP, NAT, PPPoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 1.167 Гбіт/с |
| Набір | 3 точки доступу |
| Ширина | 91 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 401 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00