Укр
Рус

Код товару: AR_3015997
Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 2 МОм
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 110 г |
| Вимірювання | опір, напруга, сила струму |
| Напруга змінного струму | до 500 V |
| Напруга постійного струму | до 500 V |
| Опір | до 2 МОм |
| Розміри | 100 х 50 х 20 мм |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
285 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00