Укр
Рус

Код товару: AR_3015993
Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 200 МОм, до 20 мкФ, до 200 кГц
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | до 20 мкФ |
| Вага | 320 г |
| Вимірювання | тестування діодів, тестування транзисторів, тестування ємності, вимір температури, опір, прозвонка ланцюга, вимірювання частоти, напруга, сила струму |
| Змінний струм | до 20 А |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Опір | до 200 МОм |
| Особливості | функція утримання показань |
| Перевірка діода | так |
| Постійний струм | до 20 А |
| Розміри | 186 х 86 х 41 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Частота | до 200 кГц |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
719 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00