Укр
Рус

Код товару: DW_2739645
Нутромер використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів тощо), де замірювання рулеткою й лінійкою не зможе дати точного результату.
Вимірювання нутромером проводять двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів одна до одної.
Індикаторним нутромером називають нутромер, який слугує для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом.
| Діапазон вимірювання: | 35-50 мм |
| Роздільна здатність: | 0,01 мм |
| Похибка: | ±0,02 мм |
| Діапазон вимірювання індикатора: | 0-10 мм |
| Довжина ніжки: | 255 мм |
| Робоча температура: | 0-40 °C |
| Температура зберігання: | -20 - 70 °C |
| Живлення: | CR2032 |
| Вага: | 312 г |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 235 ₴
-20%6 588 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00