Укр
Рус

Код товару: AR_3016650
Ваги оснащені високоточним електронним механізмом. Максимальна вага для вимірювання – 150 кг, з дискретністю у 50 г. Для відображення результатів є контрастний світлодіодний дисплей, керування – сенсорне, а для живлення використовується два елементи формату AAA.
Доступно дві одиниці вимірювання ваги – kg (кілограми) та lb (фунти). Функція порівняння дозволить побачити зміни між минулими і теперішніми показниками.
Для зручності передбачено індикатор низького заряду, а також функцію автоматичного вимкнення. Вбудований термометр визначає навколишню температуру повітря. Оптимальний діапазон – 10-35°C.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Додаткові функції | автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1,2 кг |
| Габарити | 300 х 300 х 18 мм |
| Живлення | 2 х ААА |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
479 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00