Укр
Рус

Код товару: AR_3016639
Підлогові скляні ваги
Підлогові ваги Ardesto SCB-965DOG виконані в унікальному дизайнерському варіанті, де кожна модель має свій малюнок, втілений у вигляді принта під скляною основою. Платформа зі скла добре витримує навантаження (максимум до 150 кг). Дуже тонкий майданчик для зважування дозволяє вагам мати скромні габарити, тому вмістити їх в невелику нішу, коли вони не потрібні, не так складно. Ніжки на нижній частині амортизують навантаження, яке отримує конструкція.
Сенсорні кнопки управління
Перед вами інноваційний побутовий пристрій, який використовує найкращі напрацювання у своїй сфері. Наприклад, блок сенсорного управління істотно спрощує догляд за вагами, тому що немає меж кнопок і поглиблень між ними, які можуть засмічуватися і збирати в собі бруд.
Автоматичне відключення
Живлення ваг здійснюється за рахунок однієї батарейки типу ААА. Вона практично завжди швидко доступна для заміни, тому що продається скрізь. Заряду такого елемента вистачає надовго, а, щоб ще більше його продовжити, виробник впровадив систему автоматичного відключення, яка після простою сама відключить ваги.
Вбудований термометр
Додатковою опцією для отримання даних по температурі став термометр. Він вбудований безпосередньо в ваги, тому вам не доведеться купувати таку річ окремо. Точні дані допоможуть оцінити мікроклімат в приміщенні і відкоригувати його так, як це краще для вас.
Порівняння результатів ваги
Заміри ваги можна порівняти з попередніми. Так ви зможете відстежити динаміку зміни ваги, там самим склавши загальну картину для себе або цілої групи людей.
Зміна одиниць вимірювання
Щоб не вдаватися до переведення одиниць вимірювання з однієї системи в іншу, виробник відразу зробив ваги здатними на надання результату в кг і lb: oz.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Додаткові функції | автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.51 кг |
| Габарити | 300 х 18 х 300 мм |
| Живлення | 2 х ААА |
| Особливості | автоматичне включення / відключення, функція порівняння, вбудований термометр |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
485 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00