Укр
Рус

Код товару: AR_3016632
електронні, 160 кг
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Додаткові функції | автоматичне відключення, підсвічування дисплея |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 1.8 х 30 х 30 см |
| Живлення | ААА |
| Особливості | автоматичне включення / відключення, індикатор низького заряду батарей, індикатор перевантаження |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00