Укр
Рус

Код товару: AR_3016967
Вентилятор Rotex RAF55-E -це вентилятор, який забезпечить бажану прохолоду в спекотний день. Він оснащений хорошим двигуном, підтримує 3 швидкісних режиму, а також для зручності має пульт дистанційного керування. Даний прилад відрізняється мобільністю, ергономічним дизайном і досить високою потужністю 40 Вт, що гарантує потужний потік повітря. Для створення необхідного мікроклімату в приміщенні, Ви можете регулювати швидкість обертання лопатей вентилятора. Модель має невелику вагу, тому його легко переносити з місця на місце.
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Управління | електронне, пульт ДУ |
| Можливість регулювання | автоповорот, по висоті, кута нахилу, у напрямку потоку повітря |
| Функції | таймер, автоповорот, 3D обертання, пульт |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Габарити | 1300 х 400 х 400 мм |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву, світловий індикатор, автовідключення, пульт |
| Живлення | мережа |
| Кількість лопатей | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 134 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00