Укр
Рус











Код товару: AR_3005344
Система охолодження WINDFORCE забезпечує виняткову теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона оснащена серверним теплопровідним гелем, інноваційними вентиляторами Hawk з альтернативним обертанням, композитними мідними тепловими трубками, великою випарною камерою, активними вентиляторами 3D та охолодженням задньої панелі.
Винятковий зовнішній дизайн
Серія GAMING черпає натхнення з образу мех-воїнів, поєднуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист і потужну міцність. Вона виходить за межі простого дизайну та функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію технологій майбутнього.
RGB-підсвічування
Завдяки 16.7 мільйонам кольорів і численним світловим ефектам ви можете обрати будь-який режим освітлення або синхронізувати його з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.
Розсувна бічна панель
Захисна броня має конструкцію з розсувною бічною панеллю, що дозволяє користувачам налаштовувати свою збірку відповідно до індивідуального стилю.
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | Radeon RX 9070 XT |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1b, 2 x DisplayPort 2.1a |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 + 8 pin |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 288 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Розміри | 288 х 132 х 56 мм |
| Частота пам'яті | 20000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2520 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 3060 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
40 364 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00