Укр
Рус

Код товару: AR_3017095
Відпарювач Braun GS 7077 BK серії QuickStyle 7. Потужність: 1600 Вт. Об'єм знімного резервуару для води: 250 мл. Технологія FastSteam з додатковою кнопкою постійної подачі пари (безперервна подача пари зі швидкістю до 35 г/хв, що дозволяє швидко та легко розгладити ваші речі або прибрати складки). Подвійна технологія FreeGlide 3D (Унікальна підошва, вигнута вгору з обох боків, гарантує ковзання на 360°. Легко ковзайте по будь-яких перешкод, таких як гудзики та кишені, не зачіпляючись). Підігрів підошви SuperCeramic. Завдяки компактному дизайну відпарювач QuickStyle 7 легко зберігати. Він також оснащений технологією iCare, яка захищає всі текстильні вироби, що допускаються до прасування від пошкоджень при безпечній температурі. Вертикальне відпарювання. Горизонтальне відпарювання. Протикапельна система. Насадка-щітка. Дверний гачок. Час нагріву: 35 секунд. Автоматичне вимкнення. Підходить для водопровідної води. Система ActiClean Easy. Довжина кабелю живлення: 3 метри.
| Потужність | 1600 Вт |
| Подача пари | 35 г/хв |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, система самоочищення, система захисту від накипу, протикрапельна система |
| Режими | вертикальне відпарювання, постійний пар |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Об'єм резервуару для води | 250 мл |
| Особливості | насадка для делікатних тканин, знімна система збору накипу |
| Розміри | 27 х 13.7 х 11.8 см |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 558 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00