Укр
Рус

Код товару: AR_3017087
Origin Travel має складну конструкцію, що дозволить брати його із собою у поїздки. Бездоганні результати в будь-якому місці та у будь-який час завдяки зручному для подорожей розміру гарантовані.
Ефективна продуктивністьНасолоджуйтесь надійним та ефективним відпарювачем у компактному корпусі – потужність 1200 Вт та безперервна подача пари 20 г/хв.
Готовий до роботи у найкоротші терміниВаш відпарювач для одягу завжди під рукою і готовий до роботи всього за 25 секунд – для прекрасного догляду за одягом будь-де і скрізь, де вам це потрібно.
Освіжаюча сила париІнтенсивна сила пари освіжає ваш одяг, надаючи відчуття свіжості на цілий день.
Зручні функціїЛегкознімний та багаторазовий резервуар для води 70 мл для додаткової зручності, шнур довжиною 2 м та вбудований гачок для зберігання.
Правильні аксесуариНасолоджуйтесь універсальністю завдяки спеціальній щітці для відпарювання щільних тканин.
| Потужність | 1200 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Особливості | складна головка, мережевий кабель 2 м |
| Розміри | 24.4 х 16.5 х 8.6 см |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 134 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00