Укр
Рус

Код товару: AR_3017084
Подача пари до 20 г\хв для ефективного відпарювання та очищення. Готовий до роботи всього лише за 15 хв, щоб освіжити одяг перед виходом. Компактний та легкий дизайн, зручно брати з собою всюди.
Ти самостійно обираєш свій стиль та настрійПаризький синій для творчих особистостей. Бангкокський зелений для тих, хто вже знайшов свою Нірвану. Манхеттенський жовтий для енергійних підкорювачів світу. Кейптаунський червоний, бо пригоди не чекають.
Основні технічні характеристикиРозгладьте складки та освіжіть без жодної шкоди для ваших текстильних виробів з оксамитовою насадкою для плавних рухів. Видаляйте все волосся та ворсинки з вашого одягу, щоб освіжити та очистити тканину.
| Потужність | 1300 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | вертикальне відпарювання, постійний пар |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.71 кг |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Особливості | інноваційна двостороння система подушечок |
| Розміри | 31.8х14.1х5.7 мм |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00