Укр
Рус

Код товару: AR_3017046
Потужність - 1800 Вт, подача пари - 35 г/хв, об'єм резервуару для води - 180 мл
| Потужність | 1800 Вт |
| Подача пари | 35 г/хв |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Об'єм резервуару для води | 180 мл |
| Особливості | знімний резервуар для води, підсвітка кнопки ввімкнення/вимкнення, час нагріву 25 сек, час безперервної роботи 12 хв, вертикальне та горизонтальне відпарювання |
| Розміри | 250 x 140 x 118 мм |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 752 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00