





4.89
Код товару: MD_467342
Акція
До кінця акції 3 дніХарактеристики
Вологий корм для котів Felix Fantastic з фореллю та зеленими бобами - повноцінне збалансоване харчування, розроблене з урахуванням зміни енергетичних потреб вашого вихованця.
Переваги:
Склад товару:
Склад: м'ясо та субпродукти тваринного походження* (12%), екстракти рослинного протеїну, риба та продукти переробки риби (форель 4%), овочі (0.6% дегідратованих зелених бобів, що еквівалентно 5.4% зелених бобів), мінеральні речовини, цукру.
* Шматочки: 40% м'яса та субпродуктів тваринного походження.
Поживні кормові добавки: МО/кг(IU/kg): вітамін А - 655; вітамін D3 – 100; вітамін Е – 15; мг/кг(мг/кг): сульфат заліза - (Fe: 7.6); йодат кальцію – (I: 0.19); сульфат міді - (Cu: 0.66); сульфат марганцю - (Mn: 1.5); сульфат цинку - (Zn: 13); таурін – 413. Ароматизатори.
Поживні речовини: волога – 82%, сирий протеїн – 11.5%, сирий жир – 2.5%, сира зола – 2.5%, сира клітковина – 0.05%, Омега-6 жирної кислоти – 0.4%.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
Відгуки (64)
Кіт їсть Felix охоче і без примх. З животиком усе добре вже кілька місяців. Беремо регулярно і не міняємо.
Прекрасний вологий корм, кішка з'їдає запропоновану порцію за лічені хвилини. Надзвичайно зручне пакування у вигляді пауча. Склад здається збалансованим, виглядає все натурально, стан шерсті у тваринки після такої їжі просто чудовий. Обов'язково замовлятимемо цю смакоту ще!
Моя киця в захваті від корму з фореллю. Апетит чудовий, із шлунком усе добре. Рекомендую!
Мої коти обожнюють Фелікс, тож купую його досить часто, але не даю щодня, через не дуже якісний склад продукту, а більше як смаколик. В складі мало продуктів тваринного походження тільки 12 відсотків, багато вологи, є ароматизатори, хоч і вітаміни з мінералами також присутні. Коти їдять його з великим апетитом, багато желе, що їм також подобається. Корм виглядає гарно, на запах також норм. Після їжі коти добре почуваються, веселі й задоволені, з туалетом також все добре. Тож можу рекомендувати цей корм, але все ж не на постійній основі, а тільки іноді побалувати.
в мене є кішка, в мами - два кота, і ми завжди скуповуємось оптом саме Феліксом, бо цей корм їдять всі троє улюбленців (а смаки в них доволі різні). Але й серед корму Фелікс і ниї є відмінності та вподобання, але форель із зеленими бобами - це підходить кожному з них в топ 3 улюблених смаків) це про щось та говорить) беріть, коти його люблять, не пожалкуєте!
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00