Укр
Рус

Код товару: AR_3016751
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 32 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Функції | автовимкнення |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.27 кг |
| Діапазон температури нагріву | 220 °С |
| Довжина шнура | 2 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Особливості | автовідключення, петля для підвішування |
| Розмір | 26.5 х 3 х 3 см |
| Тип управління | механічне |
| Час нагріву | 60 сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 920 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00