Укр
Рус

Код товару: AR_3016763
Стильний випрямляч Beurer HS 50 Ocean допоможе швидко і дбайливо зробити будь-яку укладку. Локони, хвилясте або гладке волосся - на ваш вибір. Керамічне покриття з кератином робить волосся особливо слухняним.
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 45 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Матеріал пластин | керамічні пластини з кератином |
| Функції | автовимкнення |
| Колір | бірюзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | дисплей |
| Вага | 0.345 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 120-220 °С |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Особливості | індикація нагрівання, термоізольований наконечник, петля для підвішування, дисплей |
| Розмір | 29.3 x 3.2 x 3.4 см |
| Тип управління | електронне |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 928 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00