Укр
Рус

Код товару: AR_3018657
Скрині для інструментів серії OPTIMA призначені для зберігання та транспортування інструментів та дрібних деталей.
Скриня має:
Вантажопідйомність скрині до 10 кг.
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | ящик для інструментів |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | до 10 кг |
| Висота | 153 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Додатково | внутрішній лоток для часто використовуваних інструментів |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Ширина | 296 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
381 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00