Укр
Рус

Код товару: AR_3018635
Stanley – потужний виробник високоякісних, професійних, зносостійких інструментів, які користуються широким попитом у всьому світі.
Переконлива історія на протязі більше 150 років, падіння компанії, а потім тріумфальне повернення на ринок – це доля великих компаній, в число яких, безсумнівно, входить концерн Stanley.
Органайзер Stanley "Sort Master Light":
Особливості органайзера з переставними перегородками:
- бічні замки дозволяють надійно з'єднувати і переносити разом до 3-х органайзерів,
- переставні перегородки, завдяки чому внутрішній простір органайзера можна формувати так, як це потрібно власнику (під кріплення, інструмент, аксесуари тощо),
- особлива форма кришки має спеціальні внутрішні ребра жорсткості для надійної фіксації перегородок у вертикальному положенні, що запобігає переміщенню вмісту однієї секції в іншу,
- прозора кришка органайзера.
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | з кришкою і органайзером |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Додатково | можливість об'єднання в групу ящиків |
| Кількість відсіків органайзера | 10 |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Перегородки органайзера | регульовані |
| Ширина | 295 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
601 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00