Укр
Рус

Код товару: AR_3010056
Компактний мережевий USB-адаптер живлення
Невеликі розміри роблять пристрій незамінним у подорожах.
Підходить для енергоємних пристроїв
Незамінний для заряджання різних типів пристроїв
Підходить для планшета, смартфона, навігатора, електронної книги, плеєра та інших пристроїв
Захист від перевантаження й короткого замикання
Кабель micro-USB у комплекті
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Максимальний вихідний струм | 2.1 А |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Додаткові характеристики | вихідна напруга: 5 В, вхідна напруга: 110-240 В, кабель micro-USB 1 м у комплекті |
| Максимальна вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
230 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00