Укр
Рус

Код товара: AR_3002357
Акумулятор - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
| Тип | Li-Pol |
| Вид | лицензионный |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость | 3750mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| P/N совместимых аккумуляторов | L20M4PC0 5B11B48816 SB11B48831 L20L4PC0 5B11B48817 SB11B48826. L20C4PC0 5B11B48827 SB11B48820 L20D4PC0 5B11B48819 SB11B48818. |
| Вес | 0.301 кг |
| Цвет | Чёрный |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 230 x 90 x 10 мм |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
2 939 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00