Укр
Рус

Код товара: AR_3006796
TECNO Spark 30 KL6 — доступний смартфон для щоденного використання. Чудово підійде для користувачів, яким люблять спілкуватися онлайн, переглядати новини чи грати в прості ігри. Має хороші компоненти, які гарантуватимуть стабільну роботу, та стриманий дизайн з акцентним розташуванням камери.
Особливості:
- 6,68-дюймовий екран з матрицею IPS;
- хороший процесор та велике сховище;
- подвійні симетричні динаміки для об'ємного звучання;
- підтримка швидкого заряджання 18 Вт.
Смартфон оснащений 6,68-дюймовим екраном роздільною здатністю 1080x2460, з яким ви зможете насолодитись якісним зображенням та плавною зміною кадрів. Співвідношення екрана до корпусу забезпечує більше екранного простору для користування. Пікова яскравість 480 ніт гарантуватиме чітку видимість навіть у яскравих умовах.
Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю фото та відео завдяки надчутливій камері з роздільною здатністю 64 МП, що забезпечує яскраві та реалістичні зображення. Фронтальна камера на 13 МП забезпечить якісні селфі, дозволить знімати короткі ролики в соціальні мережі чи спілкуватись онлайн з рідними.
Восьмиядерний процесор Helio G91 з достатнім обсягом оперативної пам'яті гарантуватиме хорошу швидкодію, плавність роботи програм. Великого сховища вистачить для улюбленої музики й важливих файлів. Захист від пилу та води за стандартом IP64 гарантує, що пристрій захищений від обмеженого проникнення пилу та водяних бризок з будь-якого напрямку.
Акумулятор на 5000 мАг забезпечує тривалу роботу без підзарядки, що ідеально підходить для активних користувачів. Завдяки підтриманню двох SIM-карт Spark 30 стане надійним помічником для роботи та розваг.
| Класс телефона | Multi SIM, Смартфоны |
| Форм-фактор | моноблок |
| Количество SIM-карт | 2 SIM |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Разрешение экрана | 1080 x 2460 pixels |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Процессор | MediaTek Helio G91 |
| Количество ядер | 8 core |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Основная камера | 64 Mpx |
| Фронтальная камера | 13 Mpx |
| Операционная система | Android 14 |
| Беспроводные подключения | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навигация | GPS, A-GPS |
| Интерфейсы и подключения | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 5000 mAh |
| Безопасность | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащение | гироскоп, быстрая зарядка |
| Материал корпуса | пластик |
| Цвет | черный |
| Особенности корпуса | безрамочный дисплей |
| Видеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вес | 194 |
| Встроенные датчики | гироскоп, датчик приближения, датчик освещения |
| Запись видео основной камеры | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Количество модулей фронтальной камеры | 1 |
| Материал экрана | стекло |
| Метод стабилизации | цифровой |
| Мультимедиа | музыкальный плеер, видеоплеер, социальные сети, мобильные сервисы Google, FM-радио, игры |
| Органайзер | часы, мировое время, будильник, калькулятор, заметки, секундомер, диктофон, телефонная книга, календарь |
| Размеры (мм) | 168 х 76.4 х 7.7 мм |
| Состояние товара | Новый |
| Также | смартфон |
| Формат SIM-карты | Nano |
| Функции камеры | автофокус, вспышка, геотегинг |
| Частота процессора | 2 GHz |
| Гарантия | 13 месяцев |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
7 172 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00