Укр
Рус

Код товару: AR_3006796
TECNO Spark 30 KL6 — доступний смартфон для щоденного використання. Чудово підійде для користувачів, яким люблять спілкуватися онлайн, переглядати новини чи грати в прості ігри. Має хороші компоненти, які гарантуватимуть стабільну роботу, та стриманий дизайн з акцентним розташуванням камери.
Особливості:
- 6,68-дюймовий екран з матрицею IPS;
- хороший процесор та велике сховище;
- подвійні симетричні динаміки для об'ємного звучання;
- підтримка швидкого заряджання 18 Вт.
Смартфон оснащений 6,68-дюймовим екраном роздільною здатністю 1080x2460, з яким ви зможете насолодитись якісним зображенням та плавною зміною кадрів. Співвідношення екрана до корпусу забезпечує більше екранного простору для користування. Пікова яскравість 480 ніт гарантуватиме чітку видимість навіть у яскравих умовах.
Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю фото та відео завдяки надчутливій камері з роздільною здатністю 64 МП, що забезпечує яскраві та реалістичні зображення. Фронтальна камера на 13 МП забезпечить якісні селфі, дозволить знімати короткі ролики в соціальні мережі чи спілкуватись онлайн з рідними.
Восьмиядерний процесор Helio G91 з достатнім обсягом оперативної пам'яті гарантуватиме хорошу швидкодію, плавність роботи програм. Великого сховища вистачить для улюбленої музики й важливих файлів. Захист від пилу та води за стандартом IP64 гарантує, що пристрій захищений від обмеженого проникнення пилу та водяних бризок з будь-якого напрямку.
Акумулятор на 5000 мАг забезпечує тривалу роботу без підзарядки, що ідеально підходить для активних користувачів. Завдяки підтриманню двох SIM-карт Spark 30 стане надійним помічником для роботи та розваг.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2460 pixels |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G91 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 64 Mpx |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | гіроскоп, швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вага | 194 |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга, календар |
| Розміри (мм) | 168 х 76.4 х 7.7 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Гарантія | 13 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 172 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00